Bardahl: маловідома в Україні автохімія з багаторічною історією

Бардаль у світі мастил і олив вважається одним із лідерів. Але в Україні знають про цей бренд лише справжні автомобільні гурмани. Втім за останні кілька років, попри всім відомі негаразди і труднощі, цей виробник торує шлях широкий українськими землями. Незважаючи ні на що Bardahl розвиває дилерську мережу і стає все більш пізнаваним на нашому ринку.

Передусім варто сказати, що Bardahl це як Мерседес чи БМВ у світі автомобільної хімії. Масла і оливи Бардаль вважаються конкурентами мастильних матеріалів Motul, а присадки в двигун та у пальне – конкурентами Liqui Moly, Xado тощо.

Отож, чим краще (і чи краще) продукція Bardahl та чому оливу Бардаль вважають кращою за так зване оригінальне мастило від автовиробників?

Bardahl – глобальний виробник високоефективних мастильних матеріалів для автоспорту та автомобільної промисловості. Компанія спеціалізується на створенні передових моторних олив, трансмісійних рідин, присадок та інших спеціалізованих продуктів. Високий рівень якості продукції підкреслюється отриманням компанією сертифіката ISO 9001 від Міжнародної організації зі стандартизації у 1999 році. Виробки від SADAPS BARDAHL отримали схвалення від найбільших автовиробників та офіційних імпортерів в Європі.

Заснована в 1939 році у Сіетлі (США), компанія швидко вирісла у провідного лідера на ринках США та Європи завдяки унікальним властивостям своїх мастильних матеріалів ще на початку 70-х років. Відомі компанії, такі як NASA, General Electric та Boeing, вже тоді стали клієнтами Bardahl. Протягом останніх 60 років компанія вдосконалила високоефективні хімічні рецептури та мастила для автомобільної галузі.

Головний комплекс розташований на площі 15 тисяч квадратних метрів поблизу міста Лілль (Франція). Як один із провідних виробників автомобільної хімії, Bardahl славиться своєю впливовою позицією не лише в Америці та Європі, але й у всьому світі. Компанія розпоряджається передовими лабораторіями та має потужний дослідницький комплекс, де проводяться інноваційні дослідження.

Контроль якості продукції – невід’ємна частина процесу виробництва компанії. Він охоплює всі етапи – від початкових хімічних реакцій до розфасовки кінцевої продукції.

Асортимент Bardahl налічує більше 220 унікальних продуктів. Ця різноманітність здатна задовольнити навіть найвимогливіших клієнтів – від простих автолюбителів та невеликих автосервісів до автомобільних концернів. Продукція компанії також спрямована на власників легкої комерційної техніки та тих, хто має справу з важкими магістральними тягачами. Якщо вже серед цієї різноманітності не знайти необхідний продукт, Bardahl готова адаптувати формули або розробити нові продукти відповідно до конкретних вимог. Наприклад, враховуючи погодні умови, в яких техніка буде експлуатуватися.

В індустрії автохімії переважна більшість продуктів виготовляється нафтопереробними компаніями, де хімічні добавки не є основною спеціалізацією. Однак, Bardahl вже протягом 75 років розробляє хімічні рішення для автомобілів, і це становить 99% її виробництва. Це ілюструє глибокий інтелектуальний потенціал компанії у цій сфері.

Купити продукцію Bardahl можна на сайті офіційного представника Бардаль в Україні, а також в інтернет-магазинах auto-comfort.com.ua і oil2go.com.ua

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий