Через війну в Україні УАЗ і КАМАЗ потрапили під нові санкції

Ульяновський автомобільний завод (УАЗ) потрапив під адресні обмежувальні заходи Заходу — підприємство включили до шостого пакету жорстких антиросійських санкцій Євросоюзу.

У короткому поясненні говориться: він постачає російським збройним силам позашляховики Patriot, а отже, отримує вигоду з військових дій в Україні.

З тексту можна зробити забавний висновок, що європейців обурило використання в російській армії саме Патріотів, але чомусь їх не збентежила модель 469/Hunter. Хочеться вірити, що це тимчасово.

Також з 3 червня до списку санкцій ЄС включено КАМАЗ. Активи компаній у країнах ЄС підлягають заморожуванню, резидентам Євросоюзу заборонено вступати з ними у фінансові взаємини та надавати кредити.

Зазначимо, що потрапляння УАЗу під санкції також означає швидке вибування з гами Патріота модифікації з автоматичною коробкою передач Punch Powerglide 6L50 (французького виробництва).

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий