У Чернівцях помітили машину часу DeLorean (відео)

Рідкісний екземпляр було помічено на Заході України. Як вже розповідав ТопЖир, на теренах нашої країни є всього 2 примірника DeLorean DMC-12. Один із них належить меру Дніпра Борису Філатову, другий (який на відео) – завезли до нас навесні 2021-го року.

Як видно, ця машина часу із фільму «Назад у майбутнє» має реєстрацію Болгарії, а вперше її побачили неподалік Буковелю. Днями ж унікальний DeLorean засвітився у Чернівцях.

https://www.tiktok.com/@kostyss.sme__/video/7201557197334088965

Нагадаємо, DeLorean DMC-12 випускався в Північній Ірландії для американської автомобільної компанії DeLorean Motor Company з 1981 по 1983 роки. Усього було випущено близько 9 тисяч авто, але донині дожили далеко не всі з них. Двигун — 6-циліндровий об’ємом 3 літри і потужністю 150 л. с. КПП — 5-ступінчаста механіка або 3-ступінчастий автомат.

Можливо, компанія продовжила б і далі випускати одне з найнезвичайніших авто того часу, але в 1982 році Джона Делореана, засновника компанії, заарештували, звинувативши у продажі наркотиків. Пізніше суд виправдав Джона, але поки він «відбував термін», завод DMC у Північній Ірландії збанкрутував.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий