Дочірня марка Renault показала новий позашляховик зі спальними мішками

Румунський бренд Dacia, автомобілі якого продаються в Україні як Рено, презентувала дуже незвичну новинку. Та ще й електричну! Як розповіли в компанії, новинка призначається насамперед для любителів активного відпочинку, проте поки що носить статус концепту. Чи матиме цей прототип у майбутньому серійну версію не уточнюється.

Швидше за все, деякі рішення, які були використані на концепті в майбутньому, будуть використані на товарних машинах марки.

У Manifesto відсутні двері та скло. У Dacia вважають, що таке рішення допоможе водієві та пасажирам у єднанні з природою. У позашляховика встановлена ​​єдина фара, яку за бажання можна зняти і використовувати як ліхтар. Багажник на даху має модульну конструкцію для перевезення різних вантажів.

Також автомобіль отримав безповітряні шини, які допоможуть при їзді важкодоступними районами. Салон позашляховика оздоблений декоративною пробкою, пластиком та іншими вологостійкими матеріалами. Причому чохли сидінь Manifesto можна використовувати як спальні мішки.

Технічні характеристики Dacia не повністю розкрила. Привід у автомобіля — повний.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий