Грандіозне закриття байкерського сезону 2017 від Harley-Davidson Kyiv і мережі автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта»: показовий приклад кооперації популярних брендів

Коли популярні бренди об’єднують свої зусилля, їх шанувальники не лише аплодують, а і назавжди стають їх свідомими послами. Адже головний задум такої кооперації  полягає у створенні для спільних клієнтів можливостей бути винятковими через оригінальні прояви їх любові до продуктів бренд-партнерів.
Приклад такої корисної для кінцевого споживача дружби торгових марок продемонстрували мережа автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» і офіційних дилер легендарних мотоциклів Harley-Davidson Kyiv 30 вересня у столиці України.

Саме в цей день відбулося закриття байкерського сезону 2017. Це довгоочікуване свято для всіх українських мотолюбителів і шанувальників байкерського стилю життя, вже традиційно з 2014 року, підтримується автозаправною мережею «БРСМ-Нафта» у партнерстві з офіційним дилером легендарного бренду Harley-Davidson Kyiv та клубом власників однойменних мотоциклів H.O.G. Kyiv Chapter Ukraine.

Грандіозне свято розпочалось  зі зборів байкерів біля салону Harley-Davidson, що на проспекті Перемоги, 67, звідки вони потужною колоною рушили до Софійської площі. Мотопарад H.O.G. RALLY центральними вулицями Києва як завжди здивував своєю гучністю, потужністю і волелюбним характером. У центрі, навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому, байкерська спільнота організувала теплу зустріч з киянами та гостями столиці України, під час якої всі бажаючи могли зробити незабутні фотосесії з яскравими мотоциклами та вродливими дівчатами під прапорами «БРСМ-Нафта».

Участь у параді змогли взяти абсолютно всі байки, будь-яких марок, віку, комплектації, кольорів. В цілому прийняло участь понад 500 мотоциклів, можна було побачити байкерів з різних куточків України, Білорусі, Польщі, Молдови, а також Німеччини, Латвії і Литви. Усіх їх об’єднали позитивні емоції, дружнє спілкування та враження про сотні кілометрів подорожей сезону 2017.

Після обміну враженнями і дружніх обіймів колона тріумфально відправилася до Арт-заводу «Платформа», щоб поринути в адреналінову атмосферу безлімітної вечірки NO LIMIT PARTY, де вдосталь поспілкуватися та відпочити у байкерському стилі. Рок-музика і характерні байкерські розваги дали учасникам вечірки реальне відчуття справжньої свободи. Усі без винятку гості цієї драйвової події зійшлися на тому, що захід став одним з найяскравіших в історії байкерського життя.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий