За донат для ЗСУ українці можуть отримати історичні автографи культових британців (відео)

Кожен бажаючий може внести суму від 100 гривень і отримати шанс вибороти автографи ведучих Top Gear. До розіграшу лишилось всього 5 днів! Команда ТопЖир з перших днів повномасштабного вторгнення допомогає нашим бійцям та підтримку постраждалим від війни. Багато різного та корисного ми відправили на передок власним коштом. І, якщо пам’ятаєш, на початку квітня виставили на продаж ексклюзивні келихи, зроблені за кілька днів до 24 лютого одним із бійців. Але перейдемо до суті.

Цього разу ми збираємо кошти на придбання пікапа для піхотинців в В/Ч А7085. І не просто збираємо гроші, а ладні за твою допомогу віддати тобі дещо справді цікаве та унікальне. А саме — автографи трьох ведучих легендарного британського шоу Top Gear: Джеремі Кларксона, Річарда Гемонда та Джеймса Мея. Ми особисто їх брали у 2013-му році, коли ТопГіровці їхали з Криму до Києва!

Хочеш їх отримати? Це не так уже й складно. Читай уважно. Якщо ти хочеш взяти участь у розіграші ексклюзивного набору автографів, достатньо задонатити від 100 гривень. Можеш більшу суму — це лише підвищить твої шанси виграти, і наші шанси якомога швидше придбати пікап. Ми розіб’ємо всі платежі по 100 гривень, тобто, вніс 1000 грн — у тебе в десятеро більше шансів. 10 0000 грн — у 100 разів!

🔗Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/3FPusp5y6u

💳Номер картки Банки
5375 4112 0113 2300

‼️ВАЖЛИВО‼️
Перераховуючи кошти, в полі “ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ” вказуй свої ім’я та прізвище, а також контакт, за яким ми зможемо з тобою зв’язатися: це може бути електронна адреса, номер телефону чи нік в інстаграмі. Головне, щоб з тобою був зв’язок. Дата розіграшу: 1 листопада. Прямий ефір обрання переможця транслюватиметься на YouTube каналі TopGir о 12:00.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий