Китай уперше в історії став найбільшим експортером автомобілів

За підсумками 2023-го року Піднебесна експортувала 4,91 мільйони автомобілів (згідно даних міністерства промисловості та інформатизації КНР)! Не в останню чергу цьому «посприяла» рф, де наразі ледве не кожна друга нова іномарка має китайське коріння. А якщо не іномарка, то (як кажуть на росії) «нашемарка», випущена під російським брендом, але цілком і повністю з китайських комплектуючих.

Москвич 3 — клон китайського JAC JS4

Але не рашкою єдиною, бо українці теж доклали руку – попит на китайські авто (особливо, і здебільшого, електричні) у нашій країні в 2023-му році зріс у рази. Чи варто голосувати своїм гаманцем за Китай, який співпрацює з росією і фактично мовчить (у кращому випадку) про Україну?

Так чи інакше, але вперше Піднебесна обігнала Японію, завоювавши титул найбільшого експортера автомобілів у світі. Ба більше, загалом Китай випустив 30 мільйонів нових машин!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий