Мережа БРСМ-Нафта відкрила автозаправний комплекс у новому дизайні

В мережі “БРСМ-Нафта” працюють 215 автозаправних комплексів. Шість з них були знищені окупантами під час бойових дій, розповідає директор Департаменту стратегічного маркетингу “БРСМ-Нафта” Олександр Мельничук.

Наразі всі потужності відновлено, ба більше, в пережитих подіях компанія змогла знайти стимул для розвитку. В компанії змогли не тільки відновити потужності, але й втілити оновлену концепцію обслуговування.

Сам Олександр Мельничук характеризує новий АЗК як “комплекс нового формату”. Поки комплекс в Іванкові (Київська область, Бориспільський район) — це пілот. Але він дозволяє оцінити, як саме будуть оновлюватись станції БРСМ з наступного року.

Фірмовий знак будь-якого автозаправного комплексу — стела з цінами на пальне. Це перше що помічає водій, коли шукає найближчу автозаправну станцію. В “БРСМ-Нафта”, вочевидь, цей фактор під час будівництва комплексу врахували. Висота стели — майже 12 метрів. Але головне — LED дисплей у нижній частині замість статичних табло.

Можливість заправляти газ та бензин в одному місці може і не здається вражаючою, до прикладу, для дизелістів, але для тих, хто має потребу мати в баці бензин для коректної роботи газобалонного обладнання, зрозуміють, наскільки таке рішення є своєчасним.

“Ми одна з перших мереж в Україні, яка почала встановлювати мультиколонки. Клієнт, який їздить на газу, у будь-якому разі підзаливає бензин. Він під’їжджає до однієї колонки і заливає і бензин, і газ”, — каже операційний директор “БРСМ-Нафта” Анатолій Курик.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий