Міфи і правда про новий мотоцикл Мінськ, якого захейтив лукашенко

Чик-Чирик непогано так пропіарився тим, що захейтив мотоцикл «Мінськ» нового покоління. Для тих, хто не в курсі, пару слів: під час презентації директор заводу зізнався, що всі основні вузли мотоцикла китайські, а на заводі лише розробили дизайн та провели дрібновузлове збирання.

Така відповідь не влаштувала лукашенко, який зрештою заявив: «з 1 січня ви повинні мене здивувати. Ця робота нікому не потрібна. Що я бачив рік тому, то й лишилося».

Як лукашенко захейтив новий мотоцикл Мінськ

https://www.youtube.com/watch?v=kvsjNxBTzEA

А тепер кілька фактів про те, чим насправді є «нова модель» білоруського мотоцикла. Презентована «новинка» є мотоциклом Mash X-Ride Classic 650, який нібито виробляється під егідою французької марки, але цілком і повністю виробляється в Китаї. Таке воно, імпортозамещєніе у металі. У ньому взагалі немає жодної білоруської деталі — навіть шильдик X-Ride залишився на місці!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий