Шведський автовиробник Volvo вирішив не покидати рф

З початком вторгнення росії в Україну, Вольво призупинила свою діяльність у рф, але сьогодні заявила, що залишиться на російському ринку. Точніше сказати, у компанії Volvo Group заявили про часткове скорочення персоналу, проте російський ринок шведи покидати не збираються.

«Компанія Volvo Group прийняла рішення адаптувати свою операційну діяльність у зв’язку з ринковими умовами, що змінилися в росії. Адаптація діяльності означатиме скорочення частини персоналу протягом цього року», — йдеться у повідомленні Volvo Group.

Зазначимо, днями BMW і Lamborghini вирішили не покидати російський ринок. Натомість учора Volkswagen заявив, що припинить виробництво у Нижньому Новгороді на потужностях ГАЗу. Компанія пояснила це рішення високим рівнем невизначеності.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий