Молодий українець купив гіперкар Bugatti Divo за $9 мільйонів (фото)

Покупцеві колекційного авто ще нема 30-ти років, але його статки оцінюються в $360 мільйонів! Хто ж він такий і чий він син? Кілька років тому на телебаченні набув галасу сюжет про «мажорів» і дітей можновладців, які ганяють на крутих авто.

Бабенко пошутил над телесюжетом о внебрачном сыне:
скрін з сюжету програми «Гроші»

У ньому фігурував і Назар на прізвище Бабенко – саме через це журналісти назвали його сином депутата Валерія Бабенко. Але насправді вони однофамільці, про ще потім і заявили самі автори сюжету. Отож, хто він і звідки у 28-річного (такий вік указано у нього в профілі) молодика гроші на гіперкар Bugatti Divo?

ФОТО: nazar_8888_

ТопЖир провів власне розслідування і дізнався цікаві подробиці про українця, який, імовірно, володіє найдорожчим авто серед наших громадян. Почнемо з того, що Назар Бабенко мешкав у Дніпрі. Чому мешкав? Тому що згодом, після початку війни, він виїхав до Еміратів. Але якщо вірити світлинам і постам у його Інстаграм, про Україну він не забув, започаткувавши благодійний фонд.

nazar_8888_

На теперішній час Назар перебуває у Дубаї, а його компанія, яку він заснував у 2014-му, цього річ навіть стала спонсором Формули-1 Гран-прі Монако 2022! Отож, до головного – на чому молодий українець заробив мільйони мільйонів?

Як і у випадку з айтішніком Олександром Слобоженко, що володіє гіперкаром Феррарі і не тільки, Бабенко сколотив капітал не на цукерках. Якщо точніше – він є одним із найкрупніших власником (HOLDer’ом) основної криптовалюти (біткоїна) Східної Європи, а створена ним компанія Danvel станом на 2022-й рік входить у ТОП-20 найкращих команд у світі з управління активами на фінансових ринках!

Як вдалося з’ясувати сайту ТопЖир, Назар Бабенко володіє нерухомістю у Швейцарії, Австрії, ОАЕ та в Україні. Що до автомобілів, у 2022-му році він придбав один із 40-ка Bugatti Divo, заплативши за гіперкар (як пише сам Назар) 9 мільйонів доларів.

nazar_8888_

Але це ще не все, що у гаражі українці в Дубаї. Для повсякденного життя він використовує позашляховий Rolls-Royce Cullinan.

На задньому плані можна побачити ще один гіперкар – Koenigsegg Agera RS за 2 мільйони доларів та інші мажИрні тачки. Але немає точних даних, що шведський гіперкар та інші авто у володінні Бабенко.

До речі, як пише Назар, він вже проїхав на Бугатті 1000 кілометрів і зробив перше ТО за… 100 000 доларів!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий