На російському ринку почнуть продавати дивні автомобілі з Уганди

На росії готуються до імпортозамєщєнія Toyota, Nissan та Volkswagen африканськими моделями. Якщо точніше, то йдеться про авто з Уганди. Про це повідомляє Фокус.

Kiira EV

Посол Уганди в РФ Мозес Кізіге заявив, що найближчим часом на російський ринок вийдуть моделі місцевого бренду Kiira. Таке рішення ухвалено у відповідь на будівництво в Уганді підприємства зі збирання вантажівок КаМАЗ із російських машинокомплектів.

Kiira EV Smack

Компанія Kiira заснована в Уганді в 2007 році групою студентів, а через чотири роки вона випустила перший африканський електромобіль з лаконічною назвою EV. Двомісний хетчбек із пластиковим кузовом сягає всього 3 м у довжину.

Електрокар Kiira EV оснащений невеликим 26-сильним двигуном і невеликою літій-іонною батареєю. Він розганяється до 100 км/год, а його запас ходу становить 80 км. Враховуючи характеристики, авто недешеве — коштує приблизно 20 000 доларів.

Kiira EVS

Потім також з’явилася чотиримісна модель Kiira EV Smack за $31 000. Хетчбек пропонують зі 107-сильною гібридною установкою і здатний проїхати 32 км на електротязі та розвинути 140 км/год. На його базі також презентували бензинове купе EVS з 2,0-літровим двигуном — його продаватимуть за 35 000 доларів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий