Абсолютно новий Dodge Charger 2024 презентували в електричній і бензиновій версіях

У США дебютував новий Dodge Charger восьмого покоління. Культова американська модель кардинально змінилася та буде доступною як у бензинових, так і в електричних версіях. Виробництво спорткара стартує влітку. Про це повідомляє Фокус.

Дизайн Dodge Charger 2024

Новий Dodge Charger 2024 буде доступний не лише в кузові седан, але й як купе Daytona. Дводверна версія замінить Dodge Challenger і з’явиться на ринку раніше, а от чотиридверний варіант очікують на початку 2025 року.

Dodge Charger 2024, Dodge Charger, новий Dodge Charger, Dodge Charger Daytona

Dodge Charger 2024 змінився порівняно з попередником, проте має знайомий вигляд. Його витягнутий обтічний дизайн виконаний у стилістиці легендарного Dodge Charger 1968 року. Довгий капот, вузенькі фари та ліхтарі на всю ширину кузова — усе це риси знаменитого предка.

Звісно ж, не обійшлося й без сучасних рис. Оптика авто світлодіодна, а в капоті є повітрезабірники. Базова версія Dodge Charger R/T отримала 18-дюймові диски, а топовий варіант Scat Pack — 20-дюймові.

Седан і купе Dodge Charger збудували на новій платформі STLA Large концерну Stellantis. Автомобіль значно більший за свого попередника.

Dodge Charger 2024, Dodge Charger, новий Dodge Charger, Dodge Charger Daytona, електромобіль Dodge Charger

Розміри Dodge Charger 2024:

 • довжина — 5248 мм;
 • ширина — 2028 мм;
 • висота — 1497 мм;
 • колісна база — 3074 мм;
 • маса — 2648 кг.

Салон Dodge Charger 2024

У салоні класичний стиль поєднується із сучасними віртуальною панеллю приладів і 12,3-дюймовим тачскрином. Кермо приплюснуто згори та знизу, а джойстик вибору режимів руху нагадує важіль КПП класичного Dodge Charger 60-х.

салон Dodge Charger, Dodge Charger 2024, новий Dodge Charger, Dodge Charger Daytona, електромобіль Dodge Charger

Підсвітка може змінювати колір — доступні 64 різні відтінки. Серед опцій є камери кругового огляду й проєкція на лобове скло.

Передні сидіння розділені високим центральним тунелем. Салон Dodge Charger став просторішим, а об’єм багажника складає 643 л у звичайному стані та 1056 л — зі складеними задніми сидіннями. Також у електрокара є 42-літровий багажник спереду.

салон Dodge Charger Daytona, Dodge Charger, новий Dodge Charger, Dodge Charger Daytona, електромобіль Dodge Charger

Новий Dodge Charger, характеристики

Електромобіль Dodge Charger Daytona з’явиться на ринку першим. Зі старту його запропонують у двох повнопривідних двомоторних версіях.

Новий Dodge Charger R/T розвиває 456 к. с. і 545 Н∙м стандартно та 496 к. с. — короткочасно в режимі PowerShot. Розгін до 100 км/год займає 4,7 с, спринт на ¼ милі (402 м) — 13,1 с, а максимальна швидкість — 220 км/год.

Dodge Charger 2024, Dodge Charger, новий Dodge Charger, Dodge Charger Daytona, електромобіль Dodge Charger

Dodge Charger Scat Pack має силову установку на 630 к. с. і 850 Нм, а в режимі PowerShot потужність сягає 670 к. с. Такий електромобіль Dodge здатен розігнатися до сотні за 3,3 с, подолати четверть милі за 11,5 с і розвинути 216 км/год.

Обидва варіанти обладнані батареєю на 100,5 кВт∙год. Запас ходу складає 510 км у Dodge Charger R/T й 418 км — у Scat Pack. Швидка зарядка потужністю 350 кВт на 80% займає 32 хвилини.

Dodge Charger Daytona, Dodge Charger, новий Dodge Charger, Dodge Charger 2024, електромобіль Dodge Charger

Бензинові версії з’являться на початку 2025 року та не матимуть V8. Натомість запропонують 3,0-літрові турбошістки на 420 і 550 к. с., але їхні характеристики поки не розкривають. Очікуються й потужніші електричні модифікації.

Електромобіль Dodge Charger отримає спеціальний синтезатор, який створюватиме звук V8. Також спорткар матиме кілька різних режимів їзди, серед яких — дрифтовий і для паління гуми.

Усі Dodge Charger 2024 оснащені самоблокувальним диференціалом, а версія Scat Pack отримала збільшені гальма Brembo діаметром 406 мм, адаптивні амортизатори та вбудований відеореєстратор.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

3 комментария к «Абсолютно новий Dodge Charger 2024 презентували в електричній і бензиновій версіях»

 1. Травматическое оружие: безопасность или угроза?
  [url=https://t.me/kupi_oruzhie_travmat]купить боевой апс стечкина[/url]
  Травматическое оружие, также известное как «огнестрельное оружие специального назначения» или «пневматическое оружие», вызывает активные дискуссии в обществе относительно его назначения, безопасности и возможных угроз. Эти виды оружия, которые разработаны для применения в неконтактных ситуациях и часто используются в целях самозащиты, оказались подвергнуты вниманию как сторонников, так и противников.Одним из ключевых аргументов в пользу травматического оружия является его намеренная несмертельность. Эти устройства предназначены для поражения цели без причинения смертельного вреда. Это делает их более безопасными в сравнении с обычным огнестрельным оружием и может снизить вероятность тяжких повреждений при использовании в ситуациях самозащиты.С другой стороны, критики травматического оружия поднимают вопросы относительно его потенциального злоупотребления и безопасности. Ситуации, в которых оружие предназначено для использования, могут быть подвергнуты сомнению, и неконтролируемое применение может привести к нежелательным последствиям. Также стоит отметить, что в ряде случаев травматическое оружие может быть модифицировано для стрельбы боеприпасами, что увеличивает потенциальную опасность.Одним из способов урегулирования использования травматического оружия является введение строгих правил и законов. Регулирование продаж, требования к получению лицензий, а также обучение владельцев травматического оружия могут помочь предотвратить злоупотребление и повысить общественную безопасность.В итоге, обсуждение травматического оружия поднимает важные вопросы относительно баланса между самозащитой и общественной безопасностью. Находить оптимальное решение в этой области может потребовать сбалансированного подхода, учитывающего как потребности граждан в обеспечении их безопасности, так и риски, связанные с использованием данного вида оружия.

 2. Hi. A very cool site that I found on the Internet.
  Check out this website. There’s a great article there. [url=https://www.the-star.co.ke/news/2022-05-02-how-to-effectively-increase-sales-for-a-business/]https://www.the-star.co.ke/news/2022-05-02-how-to-effectively-increase-sales-for-a-business/[/url]

  There will definitely be a lot of useful and cool information here.
  You will find everything you dreamed of.

Добавить комментарий