В Україні стрімко зростає кількість свіжих спорткарів Corvette C8 (фото)

Попри війну та економічні гойдалки, деякі українці не відкладають життя на потім. Якщо на початку вторгнення рф багато хто вивозив дорогі авто чи принаймні ховав їх від чужих очей, то цього року тенденція діаметрально протилежна – спорткари не просто не вивозять з України, а доволі активно завозять!

Черговим тому доказом є цей Шевроле Корветт. Це останнє покоління культового Corvette, ба більше, за вересень це вже другий (!) екземпляр нової моделі, помічений на теренах України. Першим помітили помаранчевий Chevrolet Corvette у Києві.

Днями ж ще один, але чорний спорткар засвітився у Харкові.

ФОТО: kharkiv_cars

Але, як виявилося, вже є в Україні і ще один Корветт C8. Синій екземпляр зареєстрований у Запоріжжі.

Нагадаємо, Chevrolet Corvette C8 почали продавати у 2021-му році. Авто оснащено 6,2-літровим 495-сильним V8, розгін до сотні — 3,5 секунди, максимальна швидкість — 312 км/год. В Україні купити такий спорткар можна за 100-120 тисяч доларів, але мова йде здебільшого про «битки» із США.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В Україні стрімко зростає кількість свіжих спорткарів Corvette C8 (фото)

Добавить комментарий