Опубліковано фото унікального універсалу ЗАЗ «Славута»

Опубліковано фото ЗАЗ-1103 «Славута» в кузові універсал. Автомобіль існує в одному-єдиному екземплярі. Про це повідомляє Фокус.

Незвичайний тюнінг ЗАЗ виконали в Запоріжжі Іваном і Михайлом Аверіними ще в 2006 році. Слід зазначити, що в лінійці моделі був і серійний універсал ЗАЗ-1105 «Дана», проте українським майстрам він не подобався — у нього і дизайн не найкрасивіший, і багажник невеликий.

ЗАЗ славута універсал, заз славута, заз-1103 славута, заз-1103, тюнінг ЗАЗ, універсал ЗАЗ

«Славута» більша, ніж «Дана», тому для доопрацювання обрали саме цю модель. Їй повністю змінили задню частину — подовжили дах і додали вертикальне заднє скло.

Кузовні деталі виконали зі скловолокна. Універсал вийшов доволі просторим для своїх розмірів. Також звертають на себе увагу нові колісні диски. Творці авто планували дрібносерійне його виробництво, але в підсумку універсал ЗАЗ залишився в єдиному екземплярі.

ЗАЗ славута універсал, заз славута, заз-1103 славута, заз-1103, тюнінг ЗАЗ, універсал ЗАЗ

Нагадаємо, що ЗАЗ-1103 «Славута» випускали з 1999 по 2011 роки і всього зібрали 141 898 авто. Після припинення випуску стандартної «Таврії» ліфтбек став найдешевшою моделлю в Україні. Автомобіль оснащували бензиновими двигунами об’ємом 1,1 л (51 к. с.), 1,2 л (58 к. с.) і 1,3 л (63-66 к. с.).

Цікаво, що універсал ЗАЗ «Славута» є і в Києві, проте у нього трохи інший дизайн.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий