Пікап Зеленського із Слуги народу виставили на аукціон (фото)

На аукціон виставили Chevrolet Silverado 2005 року, який знімався у серіалі «Слуга народу». Його стартовал ціна складає 7500 доларів, а виручені кошти підуть на закупівлю нового авто для ЗСУ.

Це той самий пікап Шевроле, на якому пересувався Голобородько зі своїм колоритним охоронцем. Нагадаємо, що цей серіал вийшов на екрани тепер вже у далекому і мирному 2016-му році. Тоді словосполучення «Зе» і пікапи, як такі, не викликали жодного негативу, а сам фільм (особливо на початку) здавався проявом фантазії…

За минулі роки багато чого змінилось, але за іронією долі (ані слова про однойменний фільм!) пікапи стали символом ЗСУ, а про «Зе» всі забули і не хочуть згадувати. Бо здавалось би непримітне скорочення тепер асоціюється не з початком прізвища нашого Президента.

Отож, якщо коротко – пікап Голобородько, якого зіграв Зеленський, тепер виглядає не так яскраво і весело, як у кіно. Зрештою, як і сам Володимир Зеленський. Якщо у останнього з’явилась сивина, то у колись червоного пікапа Chevrolet – новий образ. Його неодноразово продавали, причому за дуже адекватну суму, але доля цього авто виявилась непростою.

Тепер цей Chevrolet Silverado уже не червоний, а кольору хакі, адже він трудиться на передовій. На аукціон автівку виставили, аби зібрати кошти і замінити її більш підходящим для умов війни транспортом.

Пікап обладнано 4,3-літровим 190-сильним V6 і 4-ступінчатою автоматичною КПП. Комплектація включає шкіряний салон, клімат-контроль, камеру заднього виду і мультимедіа Pioneer.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий