Прем’єр-міністр радить українцям переходити на електромобілі

На тлі загрози повторення паливної кризи в Україні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звернувся до українців із закликом переходити на електротранспорт. Про це сказав він в інтерв’ю виданню «Лівий берег».

«Ми стикалися вже з паливною кризою після того, як росіяни розбивали наші сховища, наші нафтопереробні підприємства, навіть автозаправні станції. Тому електромобілі – це пріоритет, і ми політично даємо такий сигнал та формуємо можливість», — заявив Шмигаль.

электромобили в Украине | ТопЖыр

За його словами, разом із поверненням мит на ввезення автомобілів уряд скасував мита на електротранспорт.

Тобто зараз, за ​​словами Шмигаля, «електромобілі можуть завозитися в Україну без обмежень і без будь-яких платежів, сплат податків».

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про бюджетний електромобіль Таврія з сонячними панелями і говорили, як естонець перетворив старий Жигулі в стильний електромобіль.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий