Росіянам пропонують у хитрий спосіб купувати Renault через білорусь

Французький автовиробник фактично кинув все, що було у нього в рф – від російських дилерів до заводу і активів. Але, як і деякі інші європейські бренди, знайшовся спосіб, як не працювати на росії всупереч санкціям, утім заробляти на цьому ринку бодай якусь «копійку».

Одразу зазначимо, що в даному випадку мова йде про російські та білоруські представництва, а не про позицію Рено загалом. До речі, через вихід з російського ринку французька автомобільна група компаній Renault зазнала збитків у розмірі 2,3 млрд євро. Принаймні, так пише РІА «Новини» з посиланням на звітність компанії.

У даному випадку мова йде про нову схему, в якій задіяна білорусь. У росіян є можливість придбати новий кросовер Renault у офіційного дилера, щоправда, для цього доведеться їхати до сусідньої Білорусі. Так, компанія Автопромсервіс, офіційний імпортер Renault в республіці білорусь пропонує росіянам купувати нові автомобілі через них. Причому тут можна замовити моделі, яких немає і не було у рф. Серед них, наприклад, Renault Koleos корейської збірки в оновленій версії 2022 модельного року!

Вартість такого Renault Koleos у білоруських дилерів складає 3 590 000 «рублєй», Причому сплатити його можна саме в російських рублях і отримати повний пакет документів для постановки на облік у РФ. Крім Koleos росіяни можуть придбати й інші моделі Renault:

  • Duster
  • Kaptur
  • Arkana
  • Logan Stepway

Нічого особистого, просто бізнес.

Нагадаємо, про «повернення» до росії вже заявили Вольво, БМВ і Ламборгіні. Ці автовиробники знайшли спосіб як в обхід санкцій заробляти у рф.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий