Росіяни скопіювали український будиночок на колесах (фото)

Росіяни презентували житловий причіп під своїм брендом, незважаючи на те, що він точнісінько повторює зовнішність українського витвору. Зрештою, чому дивуватися, якщо навіть «Доброго вечора, ми з України» вони «стирили», замінивши її на «Доброго вечора, мы из россии»…

Як пише Анатолій Бурбеза у Фейсбук, один із засновників компанії Lifestylecamper, «Той момент, коли ти бачиш з якого року випуску причепа Lifestylecamper зроблена копія россіянчигами. Досить дуже непогано здерли…)))».

Lifestylecamper
російська копія

Скопійований причіп-дача на росії продають під брендом Triton Campers. Вартість – 600 тисяч рублів, що в перерахунку на гривні становить майже 400 тисяч гривень. Варто зазначити, що рівень деталізації дуже високий, тобто, дуже помітно, що російські «здирники» у якийсь спосіб отримали український причіп і просто виготовили його точну копію.

Нагадаємо, житлові причепи Lifestylecamper українська компанія не перший рік експортує в Європу і Штати. Ба більше, саме вітчизняні будиночки на колесах обирають навіть шанувальники спорткарів. Достатньо згадати Porsche 911 у Норвегії з українським причепом.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий