Спортивний Cadillac Джо Байдена продадуть на аукціоні

Услід за Lamborghini Дональда Трампа в США на аукціон виставили і авто Джо Байдена — спортивний седан Cadillac ATS-V 2018 року. Про це повідомляє Фокус.

Джо Байден, Cadillac ATS-V, Cadillac ATS-V 2018, седан Cadillac, авто Джо Байдена

Президент США Джо Байден є шанувальником потужних спортивних автомобілів. Він володіє Chevrolet Corvette 1967 року і навіть брав участь у стрітрейсінгу.

Джо Байден вирішив купити Cadillac ATS-V у 2018 році, коли ще не був президентом США. Він потратив $72 975 і ретельно підійшов до вибору комплектації авто.

Джо Байден, Cadillac ATS-V, Cadillac ATS-V 2018, седан Cadillac, авто Джо Байдена

Салон Cadillac ATS-V оздоблений шкірою, алькантарою та деревом, в авто присутній і карбоновий декор. Оснащення авто Джо Байдена включає 18-дюймові диски, проекцію на лобове скло, люк, камеру, навігацію, електропривод і підігрів сидінь, набір систем безпеки.

Спортивний седан Cadillac ATS-V оснащений 3,6-літровим турбованим V6 на 470 л. с. та 603 Нм. З 8-ступінчастою автоматичною КПП розгін до 100 км/год займає 4 секунди, а максимальна швидкість становить 304 км/год.

Джо Байден володів Cadillac ATS-V до березня 2020 року і проїхав на ньому близько 15 тис. км. Зараз пробіг седана складає 25 600 км.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий