У 2022 році Bugatti та Rolls-Royce встановили рекорд продажів

Виробники суперкарів і люксових авто продемонстрували найбільші показники в історії! Так, наприклад, марка Bentley продала 15 174 авто, Rolls-Royce – 6 021 машин, а Bugatti вдалося реалізувати більше 80 гіперкарів.

На перший погляд може здатися, що 80 авто за рік це зовсім небагато. Проте, для цього сегменту це дуже-дуже високий показник. Ба більше – це абсолютний рекорд за роки існування бренду Бугатті.

Як пише Carscoops, З-поміж них: 400-й Bugatti Chiron, 9 примірників Super Sport 300+, а також останні Chiron і Chiron Sport для ринку Європи. Також слід згадати про 10 (це загальний наклад!) екземплярів Centodieci – вони були зроблені у 2022-му році. Нагадаємо, це авто коштує майже $10 мільйонів.

Чи є серед покупців українці? Принаймні один точно є (хоча, впевнені, є ще). А саме – молодий Назар Бабенко з його Bugatti Divo за $9 мільйонів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий