У інтернеті жорстко висміяли новий російський електромобіль (фото)

Новий російський електромобіль Amber має усі шанси стати інтернет-мемом. Він став об’єктом для насмішок у соцмережах та у коментарях на популярних сайтах.

Причину жартів зрозуміти неважко – достатньо глянути на цей «шедевр» дизайну. Користувачі популярного сайту Reddit порівнюють його зі Свинкою Пеппою чи бегемотом, що згорів на сонці і тому почервонів. А ще кажуть, що нарешті знайшли авто, яке страшніше за Fiat Multipla і Tesla Cybertruck.

А на сайті Autoevolution посміялись із запорєбрікових заяв, що електрокар Amber стане вбивцею Tesla. І сказали, що назвати ось це автомобілем язик не повертається і що він мабуть працює на пальчикових батарейках

Крім того, у соцмережах заявили, що Amber нагадує викрадену в Україні пральну машину:

«Тепер ми нарешті розуміємо, чому російські військові крали в Україні пральні машини. Їм потрібно було їх пофарбувати в червоний колір і поставити на них колеса».

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий