У Києві пройшла цікава виставка ретро-автомобілів (фото)

Через війну в Києві перестали проводити крутий автофестиваль OldCarLand, проте цього року вирішили все ж організувати виставку ретро-авто, але в скороченому форматі. Назвали її «Зірки OldCarLand».

ГАЗ-А — найстаріше авто на фестивалі

На виставку привезли як постійних учасників OldCarLand, так і нові моделі. До того ж, приїхали й експонати автомузею «Колеса історії», який недавно відкрився у Києві.

Buick Roadmaster 1937 року

Саме звідти привезли найстаріше авто виставки – ГАЗ-А 1932 року, який є ліцензійною копією Ford A. Серед інших авто 30-х – аж два Buick Roadmaster, кабріолети Audi Front UW225 (з переднім приводом), Opel Super 6 та Skoda Popular.

Opel Super 6

Гран-прі виставки отримав величезний кабріолет Cadillac DeVille 1966 року. Також автомобільну Америку 60-70-х репрезентували дві Chevrolet Impala, Pontiac Catalina та Oldsmobile Delta 88.

Cadillac DeVille і Chevrolet Impala

Серед європейської класики – Peugeot 203, Rolls-Royce Corniche III і Silver Spirit, Volvo 142, Ford Capri та Sierra Cosworth, Mercedes W116 та W123.

Chevrolet Impala і Oldsmobile Delta 88

Звісно ж, доволі широкою була експозиція радянської техніки. Зокрема, можна було побачити членовоз ЗІЛ-114, кабріолет ЗІМ чи «Волгу» ГАЗ-23 для КГБ зі 195-сильним V8 від «Чайки» та автоматичною КПП.

ЗІЛ-114

Крім того, продемонстрували позашляховики Другої світової, мотоцикли та цікаву спецтехніку на кшталт пересувної телестудії на базі Avia A21.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий