У Києві помітили раритетний ретро-спорткар Ford (фото)

У Києві зняли дуже рідкісний Ford Thunderbird останнього покоління. У нашій країні зареєстровано лише кілька таких автомобілів.

Фото: @topparts_ua

Культовий Ford Thunderbird виготовляли з 1955 року, а фінальна генерація моделі вироблялася з 2002 по 2005 роки. Її дизайн повторяє зовнішній вигляд найпершого Ford Thunderbird – того самого, який дуже любила Мерілін Монро. До речі, ТопЖир свого часу тестував саме такий автомобіль 1955 року – він є в Україні.

Фото: @topparts_ua

Такий Ford Thunderbird знімався у фільмі про Джеймса Бонда, проте це не додало йому популярності. Усього виготовили 68 тис. кабріолетів зі знімним металевим дахом. Проте конкретно цей автомобіль належить до фінальної лімітованої версії 50th Anniversary. Її присвятили 50-річчю моделі і виготовили лише 500 автівок.

Фото: @topparts_ua

Ford Thunderbird 2005 обладнано 4,0-літровим 280-сильним V8 виробництва Jaguar і 5-ступінчатою АКПП. Він здатен розвинути 240 км/год.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий