У Києві прямо на евакуаторі задимів дорогий суперкар McLaren (відео)

У Києві загорівся суперкар McLaren 720S вартістю близько $300 000. Недешеве авто почало диміти прямо на евакуаторі. Відео з пожежею набирає популярності в соцмережах.

Причина пожежі невідома, проте задимів McLaren 720S добряче. Як видно, дим іде саме з моторного відсіку. Хоча це може бути і дуже крутий бернаут — водій вирішив їхати на евакуаторі і палити гуму.

ТопЖир уже писав тобі про саме цей суперкар McLaren 720S – його часто бачили в Києві і Одесі. Нагадаємо, що авто обладнано 4,0-літровим V8 твін-турбо на 720 к. с. і 7-ступінчастим роботом з двома зчепленнями.

McLaren 720S розганяється до сотні за 2,9 с і до 200 км/год – за 7,8 с. Максимальна швидкість складає 340 км/год.  

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “У Києві прямо на евакуаторі задимів дорогий суперкар McLaren (відео)

  1. Слабаженка суперкар, йому друзі дарують годинники по 200000 долларів, він має в колекції чотири ламборджіні, макларени, корвет, мотоцикл дукаті дьявол, і ще собі квартири дорогі купляє! І це під час війни! Звідки взагалі в нього гроші!

Добавить комментарий