У Польші стилізували фуру під українську марку про Руський корабель (відео)

Вантажівку вже охрестили як Оптимус Прайм по-українськи. Відео з тематичною фурою активно набирає перегляди у соцмережах і, зокрема, в ТікТок. Судячи зі всього, власник вантажівки витратив чимало часу і грошей на такий стайлінг, навіть якщо це плівка, але на перший погляд здається, що аерографія (а це «космічні» витрати не лише на дизайн, а й на саму роботу).

Як видно, спереду на авто є напис «Slava Ukraina», а по бортах можна побачити українських воїнів. Що ж до задньої частини кабіни, там можна побачити славетні мотиви, напевно, найвідомішої і найпопулярнішої поштової марки 2022 року. Ну і нагорі – прапори України і Польші. Що тут скажеш: Слава Україні!

@diana_kaliniina

🇺🇦🇵🇱

♬ SHUM — Denis

Нагадаємо, ТопЖир пропонує авторські наліпки на авто на патріотичну тематику, які можна купити в нашому інтернет магазині у Facebook або обрати за номером(ами) і написати нам на пошту topgircomua@gmail.com. Кількість дуже обмежена і більше їх не буде — розпродаємо залишки, тож не зволікай!

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий