Українець створив брутальний автомобіль для залякування рашистів (фото)

За словами автора творіння, цю машину він зробив під впливом війни і для пропагування перемоги України. До речі, творцем брутального і дещо моторошного автомобіля є Володимир Вавіло, який до початку війни здобув популярність завдяки проекту «Чужий».

Эксклюзивные фото самого безумного авто в Украине

Мова йде про постапокаліптичний 6-колісний Фіат 126, котрий нагадує фантастичний зореліт, а на його даху сидить Чужий з величезною гарматою.

ФОТО: Володимир Вавіло

Що ж до нового проекту, за основу був узятий VW Caddy, щоправда, від нього тут мало що залишилось. Або ж навіть не лишилося нічого. Так чи інакше, але під капотом такого собі бандеромобіля для залякування рашистів встановлений 350-сильний двигун V8! А на даху можна побачити такий собі Стелс F-117. Ба навіть не один… а ще ракети і таке інше. Уявляємо реакцію орків, якби побачили ЦЕ вночі.

ФОТО: Володимир Вавіло

І хоча в коментарях Володимира Вавіло багато хто вважає таким, що несповна розуму, чи просто пише, що у нього забагато вільного часу, на наше переконання проект вийшов моторошним, цікавим і неординарним. А відтак він має право на життя, адже завдяки таким майстрам ми маємо змогу бачити те, що далеко не всім навіть наснитися може.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий