Український бетмобіль в Монако став зіркою TikTok (відео)

Автомобіль супергероя на номерах Київської області в Монако. Звучить дещо дивно, але насправді так і є! Цю машину справді робили в Україні, а її покупцем став молодший син президента Єгипту, а то чи він за кермом – достеменно невідомо, бо за іншими даними це якийсь футболіст.

@topgircomua #суперкариукраїни #топжыр #мажирнітачки #топжир #всебудеукраїна🇺🇦💙💛 #українацемонако ♬ I’m a Man — Black Strobe

Утім, як би там не було, бетмобіль на українських номерах підкорює соцмережі та потрохи стає черговим приводом для бурних обговорень. Мовляв, в Україні війна, а наші співгромадяни розсікають на бетмобілях у Монако. Зрештою, деякі з них справді їздять у Монако і не тільки на суперкарах славнозвісних марок, але у даному випадку це зовсім не так. Авто хоч і залишився на українській реєстрації, але не належить українцю(ям).

Бетмобіль у Києві і той самий бетмобіль у Монако (2020 рік)

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий