Український бізнесмен відкрив збір коштів на створення машини часу

Український підприємець Олексій Поліщук відкрив збір в $3 млн. Його мета — розробка машини часу. Про це повідомив Decrypt. Поліщук ще у 2022 році дізнався про те, що група вчених із Південно-Східної Азії винайшла машину часу, робота якої базується на релятивістській електродинаміці та квантових ефектах.

Теорія, що лежить в основі винаходу, описана в кількох статтях, опублікованих у рецензованих журналах. На першому етапі планує машина часу буде прототипом, здатним відправляти в майбутнє або в минуле інформацію, а не матеріальні об’єкти. Далі буде побудована «повноцінна машина часу, здатна перевозити пасажирів».

20% накопичень витрачатиметься на «основну команду», і «будь-хто з будь-якого місця може внести свій внесок і таким чином стати співвласником першої машини часу в історії людства».

Рекламну кампанію по збору коштів планують запустити через Reddit, YouTube і Twitter. За оцінками самого Поліщука, будівництво займе всього 10-11 місяців. Очікується, що машина буде створена в Таїланді, де знаходиться 64-річний професор Пріча Юпапін.

Є дві основні філософські школи теорії подорожей у часі: одна, у якій ви не можете змінити минуле, і інша, у якій це зробити можливо. У першій час є замкнутим циклом — майбутнє, минуле та сьогодення нерозривно пов’язані, і повернутися назад, щоб «змінити» минуле, неможливо.

Нагадаємо, в Україні дві «машини часу». Одна – в Закарпатті, друга – у мера Дніпра. Мова йде про DeLorean DMC-12 Бориса Філатова.

ТЖ via DEV

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий