Українські майстри виконали яскравий тюнінг авто Олександра Усика (відео)

В Україні тюнінгували кроссовер Audi RS Q8, який належить Олександрові Усику. В авто чемпіона світу з боксу суттєво покращили інтер’єр.

Тюнінг Audi RS Q8 виконали в ательє ALANTON Performance. Його планували зробити ще торік, але обстріл «Іскандерами» зруйнував харківську майстерню ательє і довелося перенести роботи до Києва. Тюнери врахували усі побажання Олександра Усика та зробили інтер’єр індивідуальним.

Салон Audi обшито шкірою, алькантарою та карбоном з контрастними зеленими  вставками та швами., а також додали інтегровану підсвітку.

У підголівниках передніх сидінь з’явились логотипи із літерами А і Ώ. Очевидно це відсилка до цитати з Біблії: «Я є альфа і омега, початок і кінець». Ззаду ж додали зображення кота (прізвисько Усика — Кот).

Нагадаємо, що 600-сильний Audi RS Q8 Олександр Усик купив у 2021 році й майже одразу поставив його на 23-дюймові колеса. Зірковий боксер володів не одним крутим автомобілем і ТопЖир свого часу писав про його гараж.

Фото: Grebenyev.Production

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий