В інтернеті показали унікальну Таврію для американського ринку (фото)

Не всі знають, що ЗАЗ-1102 Таврія у 90-х активно постачався на експорт. Український бюджетний автомобіль продавали не лише у Східній та Західній Європі, а й за океаном.

Продаж ЗАЗ-1102 з жовтня 1990 року налагодили в Чилі. Як не дивно, ще за совєтських часів там була сформована дилерська мережа АвтоВАЗ. Саме вона й зайнялася продажем Таврії.

Оскільки про марку ЗАЗ у Латинській Америці ніхто не знав, то Таврію вирішили продавати під брендом Lada. На рекламному плакаті моделі видно логотип Lada.

Lada Tavria не відрізнялася від стандартного ЗАЗ-1102 нічим, окрім емблем. Хетчбек оснастили стандартним 1,1-літровим двигуном потужністю 53 л. с. та 5-ступінчастою механічною КПП.

Купити ЗАЗ-1102 у Чилі можна було до листопада 1991 року – після цього постачання машин до Латинської Америки припинили. Загалом у Чилі продали 1595 Таврій, що можна вважати непоганим результатом. Примітно, що дилерська мережа Lada у Чилі також проіснувала недовго і закрилася 1998 року.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий