В Україні можуть продовжити нульове розмитнення для деяких верств населення

В Верховній Раді хочуть дозволити дорозмитнювати автівки на пільгових умовах. Щоправда, мова йде лише про деяких українців. А саме – для тих, хто «застряг» на кордоні з 1 липня. Саме ці люди можуть отримати можливість безкоштовно розмитнити автомобілі на іноземних номерах.

Як зазначає AUTO-Consulting, відповідний проект вже зареєстровано у ВР. Згідно йому, депутати пропонують надати можливість протягом 1 місяця безкоштовно розмитнити автомобілі на іноземних номерах, задекларованих до 1 липня 2022 року. Але вартість таких машин не повинна перевищувати 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, з початку квітня та по 30 червня 2022 року в Україну за період дії «нульового» розмитнення завезли 236 792 автомобілі, більшість з яких пригнали саме в червні. Також зазначимо, що ТопЖир писав, Які суперкари і розкішні автомобілі розмитнили безплатно в Україні

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий