В Україні помітили колекційний суперкар Porsche Carrera GT за $1,5 мільйони (відео)

Унікальний автомобіль зафільмували на евакуаторі у Києві. Зазначимо, це один із найдорожчих авто в Україні та один із найрідкісніших Порше. Адже всього було вироблено 1270 екземплярів моделі Porsche Carrera GT, більшість з яких опинилися в колекціях мільйонерів, шейхів та, звичайно, українських депутатів.

На початку 2000-х купити такий Порше можна було за ціною від півмільйона євро, але виробник вибірково продавав їх. Не кожен із тих, хто мав необхідну суму, був достойний стати власником колекційного шедевру. Тому не дивно, у 2023-му році майже нереально знайти Porsche Carrera GT дешевше ніж за $1,5 мільйони! Тобто, щонайменше втричі дорожче від початкової ціни.

Майже 15 років тому у нашій країні налічувалося три таких авто. Один, сірий Carrera Джі Ті, належав Ігорю Тарасюку, мультимільйонеру, якого в свій час називали завгоспом Ющенка. Точніше кажучи, скоріш за все належить. Саме цей екземпляр у 2019-му прикрашав столичний автосалон на честь 15-річчя Porsche в Україні.

Другий екземпляр – червоний Porsche Carrera GT. Наскільки відомо ТопЖир, це авто з непростою долею (і непростим власником) було вщент розбите під Києвом. Потім його довго відновлювали, та зрештою продали за кордон.

Третій Каррера ГТ, мабуть, найвідоміший на наших теренах. Адже він належав (і належить) сину екс-мера Києва Степану Черновецькому. Свого часу він навіть вивіз улюблений жовтий Порше до Іспанії, де Степан проживав певний період часу, коли треба було «залягти на дно»…

В день выборов в Украину вернулся скандально известный суперкар Черновецкого

Але 3 роки тому син одіозного градоначальника знову перевіз Каррера GT до України, де вона, як у старі-добрі часи засвітилася все з тими ж родинними номерами 2277.

В день выборов в Украину вернулся скандально известный суперкар Черновецкого

І хоча помічений у Києві Порше зовсім не жовтий, наші колеги з пабліка supercars_ua упевнені, що це той самий «жовток» Черновецького, але його оклеїли плівкою чи перефарбували.

Так чи інакше, але не може не тішити, що рідкісний Porsche все ще в Україні. А якщо це новий в Україні екземпляр, то взагалі фантастика, зважаючи на нинішні реалії. Також варто згадати, що ще є Porsche 918 Spyder у Степана Черновецького, його вартість сягає 1 мільйон євро!

Для довідки: Porsche Carrera GT 2003 року — справді легендарна модель, адже це перший за довгі роки справжній суперкар марки. Оснащений він нетиповим для Порше 5,5-літровим V10, який створювали для леманівського спортпрототипу. Двигун розвиває 612 к. с. та працює в парі з 6-ступінчастою МКПП. Суперкар Порше стартує до 100 км/год за 3,9 секунди і може розвинути 330 км/год.

Доводкою Porsche Carrera GT займався ралійний ас Вальтер Рьорль. Нагадаємо, що автомобіль довгий час утримав рекорд кола на Нюрбургрінзі.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий