В Україні пройдуть унікальні автосимуляторні перегони 7DRIVE Electric Challenge

Це перші перегони на електричних автомобілях в Україні! 7DRIVE Electric Challenge буде проведено на унікальному автомобілі для українських змагань. Якщо бути точним, то це перше змагання в Україні яке буде проведено на автомобілі із повністю електричним приводом. Використовуватись у змаганнях буде Porsche Mission R. 

7DRIVE Racing запрошує всіх бажаючих взяти участь у новому турнірі на всім вже відомій платформі — iRacing. Формат змагань було змінено у порівнянні з минулим кубком. Тепер, водії матимуть 10 хвилин аби показати свій найкращий час на кваліфікації із загальним стартом. А дві 20-хвилинні гонки виявлять того, хто буде найшвидшим водієм етапу. Друга гонка буде з реверсивною стартовою решіткою для перших 10 водіїв першої гонки.

Між водіями які займуть перші три позицій за результатами Кубку буде розділений призовий фонд сформований за рахунок Організаторів, та Партнерів Кубку. Топ-3 буде додатково нагороджено сертифікатами від команди 7DRIVE, а також, наших партнерів. Водії які у загальному заліку посядуть місця у топ-20 отримують вартість машини назад.

Календар змагань

01.11 – Mount Panorama Circuit

15.11 – Charlotte Motor Speedway (Roval)

29.11 –  Watkins Glen International (Classic Boot)

13.12 –  Okayama International Circuit (Full course)

27.12 –  Rudskogen Motorsenter

Мінімальна кількість водіїв, при якій кубок буде проведено — 15. 

Більше деталей можна знайти в Регламенті Кубку: Регламент 7Drive Electric Challenge.pdf

Щоб зареєструватись, завітайте в наш Діскорд: https://discord.gg/sZaXA9SGDy

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий