В Україні створили автомобіль Перемога з агрегатами Mercedes (фото)

Ексклюзивний авто з милозвучною назвою будували майже рік, причому в Бучанському районі. За словами авторів проекту, на початку створення іноді доводилося працювати під гуркіт артилерії. Втім Перемога потребує зусиль, і зрештою мета була досягнута…

Авторство належить київському тюнінг ательє Specautotuning, складальний цех якого розташовано під Бучею. В основі Перемоги лежить купе Мерседес CL550 (кузов W216).

В екстер’єрі прослідковуються різні напрями автодизайну, проте за задумом авторів, українська Перемога є такою собі сучасною інтерпретацією польського автомобіля Warszawa. Нагадаємо, ця модель — перша післявоєнна польська машина, яка була копією радянської «Победы» ГАЗ М-20.

Усередині Перемога нічим не відрізняється від донора. Те ж стосується і технічної начинки – вони було успадковані від Мерседеса без змін.

А відтак ззовні маємо неоретрокар з комфортним салоном і 5,5-літровим двигуном потужністю майже 400 кінських сил, який забезпечує достойну динаміку (близько 6 секунд до 100 км/год!).

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий