В Україні власників дорогих авто стало вдвічі більше

У 2023 році кількість власників дорогих автомобілів, які оподатковуються транспортним податком, збільшилась у 2 рази. Як зазначають у Державній податковій службі, таких машин зараз навіть більше, ніж у довоєнний 2021-й рік!

Так, за даними податкової, у 2023 році кількість фізичних осіб, яким необхідно сплатити транспортний податок, становить 3072 особи, а кількість дорогих транспортних засобів, які обкладаються додатковим податком, становить 3548 одиниць. У 2022 році кількість фізичних осіб-власників становила лише 1593 особи, а кількість транспортних засобів, з яких сплачували податок — 1723 одиниці.

Таким чином, у 2023 році кількість власників дорогих автомобілів серед фізичних осіб була в 1,9 рази більшою, ніж у 2022 році та на 29% більшою, ніж у довоєнному 2021-ому. Кількість самих таких транспортних засобів, якими володіють громадяни, у 2,05 рази більша, ніж у 2022-ому та на 37,8% більша, ніж у 2021-ому.

Очікувано, найбільші обсяги сплати транспортного податку зафіксовані у столиці. Цьогоріч кияни заплатили до місцевого бюджету 33,06 млн грн (16,65 млн грн — фізичні особи, 16,42 млн грн — юридичні особи), пише Економічна Правда.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

4 комментария к «В Україні власників дорогих авто стало вдвічі більше»

 1. За час війни красти стали удвічі більше ! Один резніков он вкрав 33 мілярди гривень, що призначалися на купівлю зброї й нічого ! Тиша , влада як у рот води набрала ! Бо у неї ж рильце у пушкові теж ! А люди з самого початку війни купують на фронт і дрони, й тепловізори, й одяг солдатам і харчі , а де ж дівається все, що Захід дає ? Крадуть, от і є гроші на машини ! Ну що ж, як кажуть — бачили очі, що купували… Продали південь України так, що русня вже у 11 годин дня була 24 лютого 2022 року у Херсоні ! Й ні одної військової частини України
  на їх шляху не було ! Думай-те ! Слава Україні ! Героям Слава ! Слава Нації ! Україна — понад усе !

 2. Не вдвічі, а в три — чотири рази…. тут роботу не можеш знайти, а ці виблядкі нажертися не можуть.. Нема для них війни!! Розкрадання ,хабарництво,відкати…. корита купують ,квартири і домівки купують… Покарання нема і не буде!!! Як вони всі за»бали!!!!

 3. Хіба ти не бачиш, хіба ти не чуєш
  як он у тім краї,що ти захищаєш
  латану світину з дитини знімають.
  а ті ненажери не можуь нажертись,
  я б їх повбивав би без жалю до смерті

Добавить комментарий