В Україні знайшли покинутим рідкісний люксовий седан Daimler Super V8 (відео)

ФОТО: Garage 8 cylinders

Британська класика автопрому 12 років простояла без руху! На щастя, весь час Даймлер знаходився під накриттям, тому попри тривалий час простою, люксовий седан зберігся у доброму стані. Але, як і у Британії, де час від часу виявляють подібні знахідки, автомобіль гарненько запилився. М’яко кажучи…

Відео про знахідку, перший запуск та її перевтілення

Як з’ясував ТопЖир, перед нами білосніжний Daimler Super V8 1998 року, придбаний в Україні. До недавна він належав одному власникові. Таких авто у нашій країні завжди можна було порахувати по пальцях, але до наших часів взагалі лишилися одиниці (мова йде не лише про «живі» екземпляри).

Цей Daimler оснащувався надпотужним двигуном, який раніше зустрічався лише в XJR. Ця модель отримала назву Daimler Super V8. На ринку США, наприклад, ця комбінація була доступна лише як спеціальне замовлення в 2001 році. У Європі та на Батьківщині ця версія також вважалася особливою і доступною лише за кругленьку суму лише справжнім поціновувачам.

Характеристики Daimler Super V8

  • Двигун: 4.0 компресор
  • Потужність: 363 к.с.
  • Динаміка: 0-100 км/год — 5,7 с
  • Максимальна швидкість — 250 км/год
ФОТО: Garage 8 cylinders

Залежно від стану і ексклюзивності конкретного екземпляра, купити доглянутий Super V8 у Британії можна за 10-30 тисяч фунтів. Утім зустрічаються і значно дешевші екземпляри, щоправда, у плачевному стані. Що до України, тут лотерея – пропозицій мало, та й все залежить від стану автомобіля. Такий вже не приженеш, та спробуй віднайти на наших теренах…

ФОТО: Garage 8 cylinders

До речі, радимо подивитися на покинуті спорткари і Роллс-Ройси в Україні. Деякі з них дуже цінні, проте являють собою «трупи на колесах». Наприклад, рідкісний австралійський авто Holden Caprice.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В Україні знайшли покинутим рідкісний люксовий седан Daimler Super V8 (відео)

  1. Я убедился в важности защиты глаз от лазерного излучения после того, как носил защитные очки во время работы с лазерными устройствами. Это действительно помогает предотвратить потенциальные травмы и сохранить зрение на долгие годы.

Добавить комментарий