В Україні з’явився перший британський спорткар McLaren GT (фото)

На теренах нашої Батьківщини стало на один МакЛарен більше. Причому мова йде про перший у країні McLaren GT, як зазначають наші колеги із пабліка mclaren.of.ukraine. Ця модель вважається найкомфортнішою у лінійці британського виробника спорткарів. До того ж, це перший автомобіль McLaren, що відноситься до класу Grand Tourer (швидкий авто для дальніх подорожей).

Під традиційною і впізнаваною для МакЛарен зовнішністю прихований хай і комфортний, але справді швидкий спорткар. Незважаючи на два (!) багажних відділення сумарним обсягом 570 літрів, McLaren GT дуже динамічний автомобіль.

ФОТО: TD Service

Характеристики McLaren GT

  • Максимальна швидкість: 326 км/год
  • Розгін до 100 км/год: 3.2 секунди
  • Потужність: 620 кінських сил
  • Крутний момент: 630 Нм при 5500 об/хв
  • Об’єм двигуна: 4 л

GT виглядає досить стримано, хоча зберігає характерний силует і фірмові двері, що піднімаються. Дах може бути як карбоновим, так і прозорим (з функцією тонування).

McLaren представил новый суперкар для украинских дорог | ТопЖыр

У салоні привертають увагу віртуальна приладка з графікою в авіаційному стилі і мультимедійна система нового покоління. Розробники також стверджують, що у середньомоторної моделі дуже гарна оглядовість.

McLaren представил новый суперкар для украинских дорог | ТопЖыр

McLaren GT 2020 має адаптивні амортизатори та карбоно-керамічні гальма. У купе досить хороший кліренс — він регулюється в межах 110-130 мм. До того ж, підвіска м’якша, ніж у інших МакЛарен і більш пристосована до доріг гіршої якості, як у нас.

Щодо вартості, початкова ціна McLaren GT становила 200 тисяч євро. Чому «становила»? Бо початок виробництва МакЛарена для подорожей відбувся наприкінці 2019-го року. Наразі ж купити такий МакЛарен 2020 року з пробігом (як завезений в Україну) можна за 150-170 тисяч євро.

Нагадаємо, що це не перший МакЛарен (та й взагалі не єдиний спорткар), що вперше засвітився в Україні за часів війни. Загалом же, в Україні вже з десяток спорткарів МакЛарен, більшість з яких були завезені за останні два роки.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий