В Україну привезли культовий масл-кар Mustang GT Fastback (фото)

У столиці помітили славетний американський авто, який, схоже, нещодавно завезли до нас. Як видно, авто на польскій реєстрації, але навряд чи це культове купе ввозилось під нульове розмитнення (хоча хтозна). Так чи інакше, але не може не надихати сам факт, що наші люди навіть у період війни не бояться реалізовувати свої мрії.

ФОТО: Максим Зинченко

А цей автомобіль – справжня мрія будь-якого шанувальника класичних машин. Адже перед тобою славетний Ford Mustang GT Fastback 1969 модельного року. Аналогічні авто навіть у себе на Батьківщині коштує щонайменше 100 тисяч доларів (якщо у відповідному стані, звичайно), а в Україні таких одиниці.

Автомобіль обладнано 6,4-літровим V8 на 320 к. с. та 4-ступінчатою механічною КПП. Він розганяється до 100 км/год за 7,5 с і розвиває близько 200 км/год.

ФОТО: Максим Зинченко

До речі, згадаємо їх, бо після 24 лютого вони зникли з поля зору, але сподіваємось, що це ненадовго… взагалі їх менше десятка, але є з-поміж них справжні зірки світу поні- та маслкарів, враховуючи унікальний Ford Mustang Shelby Eleanor, Mach 1 та ін.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий