В Україні створили крутий 1000-сильний Audi RS Q8 (фото)

У центрі Києва сфотографували вражаючий кросовер Audi RS Q8. Автомобіль доопрацювали в Україні. Про це повідомляє Фокус.

тюнінг Audi RS Q8, Audi RS Q8, кросовер Audi
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Тюнінг Audi RS Q8 виконало українське ательє ALANTON Performance. До речі, саме там раніше доопрацювали й Audi Олександра Усика.

Цей проєкт назвали Audi RS Q8 Bestia. Для доопрацювання кросовера використали аксесуари від компаній MGmotorsport і MMS Power Division.

тюнінг Audi Q8, Audi RS Q8, кросовер Audi
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Потужність 4,0-літрового V8 твін-турбо виросла з 600 до 1057 к. с., а піковий крутний момент виріс із 800 до 1250 Н∙м. Розробники авто стверджують, що це чи не найшвидший Audi RS Q8 у світі, якщо міряти розгін зі 100 до 200 км/год, то він займає 5,51 с.

Audi RS Q8 alanton, кросовер Audi, тюнінг Audi RS Q8
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Тюнінг Audi RS Q8 змінив його зовнішність. З’явилися карбонові обвіс, декор і спойлер. Також замінені капот і решітка радіатора, а колісні арки розширені, аби помістити 23-дюймові диски з низкопрофільною гумою. Салон Audi RS Q8 оздоблено карбоном і алькантарою, які розбавлені яскраво-жовтими вставками.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий