В Україну привезли лімітований 500-сильний Porsche у цікавому кольорі (фото)

В Україну привезли перший Porsche 718 Cayman GT4 RS. Це топова заряджена версія купе для треку вартістю від 164 000 євро.

Porsche 718 Cayman GT4 RS – найшвидша і найкрутіша версія купе за всю його історію. Спорткар отримав 4,0-літрову атмосферну шістку на 500 к. с. від Porsche 911 GT3. Розгін до сотні займає 3,2 с, а максимальна швидкість становить 315 км/год.

Фото: supercars_ua

Крім того, у Porsche Cayman GT4 RS допрацьована ходова і покращена аеродинаміка за рахунок обвісу і антикрила. За доплату доступні керамічні гальма. До того ж, частина кузовних панелей у купе карбонові, а в салоні встановлені спортивні крісла. Конкретно у цього авто ще й незвичний пурпуровий колір Ruby Star Neo.

Спорткар попрямував до Дніпра і поповнить вражаючу колекцію Станіслава Віленського, яка включає десятки ексклюзивних Porsche.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В Україну привезли лімітований 500-сильний Porsche у цікавому кольорі (фото)

Добавить комментарий