До України повернувся надпотужний суперкар Ferrari SF90 Stradale

В Україну поступово повертаються суперкари і елітні автівки, вивезені на початку війни в Європу. Так, недавно у Києві і Рівному засвітився суперкар Ferrari SF90 Stradale на автовозі.

ТопЖир уже неодноразово писав про цю автівку – вона належить молодому українському ІТ-мільйонеру Олександру Слобоженку. Він вирішив купити Ferrari SF90 Stradale після того, як потрапив у ДТП на такому ж авто у Дубаї.

Після початку повномасштабного вторгнення суперкар Ferrari вивезли до Варшави, а ще Олександр Слобоженко помандрував на ньому Європою і навіть став свідком найдорожчого ДТП року. Тепер на зимо автівка вернулася в Україну.

Нагадаємо, що Ferrari SF90 Stradale придбали за 900 000 доларів. Повнопривідне купе обладнано гібридною установкою потужністю 1000 к. с. Воно не лише розганяється до сотні за 2,5 с і розвиває 340 км/год, але і здатне проїхати 25 км на електротязі.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий