В Україну завезли електропікап Rivian R1T з характеристиками суперкара (фото)

Сьогодні у Києві було помічено екзотичний і допоки що дуже незвичний для нас електромобіль. Мова йде про пікап Rivian R1T від молодого американського виробника електричних автомобілів, який було засновано у 2009-му році. За інформацією ТопЖир, це перший екземпляр цієї моделі на теренах України.

У базовій версії Rivian R1T має два електромотори, які сумарно видають 408 к.с. та 560 Н∙м, але є й варіант із чотирма моторами загальною потужністю 764 л. с. та 1120 Н∙м. У першому випадку розгін до 100 км/год займає 4,9 секунди, у другому – всього 3 секунди.

У початковій версії встановлено батарею ємністю 105 кВт∙год, а запас ходу дорівнює 370 км. Також є варіанти на 135 кВт∙год (480 км) та 180 кВт∙год (640 км). Електричний пікап Rivian R1T має несучу конструкцію кузова, а його габарити сягають 5 з половиною метрів. Вантажопідйомність — 800 кг. Окрім вантажної платформи є ще два багажники: 330-літровий передній та 200-літровий задній.

У авто дуже стриманий і дещо брутальний та рубаний дизайн зі світлодіодною передньою та задньою оптикою на всю ширину кузова. У салоні привертають увагу великі дисплеї приладів та мультимедіа. Ціна Rivian R1T в Україні сягає $100 000. Втім вартість може варіюватися, залежно від модифікації і комплектації.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий