В Європі помітили розкішні Rolls-Royce з України (фото)

На європейських дорогах знову зняли дорогі автомобілі на українських номерах. На цей раз у об’єктиви камер потрапили розкішні Rolls-Royce.

Так, у Парижі засвітився новий Rolls-Royce Ghost другого покоління. ТопЖир колись писав конкретно про цей автомобіль – він з’явився в Україні торік і став першою автівкою цієї моделі в нашій державі. Він обладнаний 571-сильним V12.

Фото: @luxcar_of_ua

А у Монако бачили купе Rolls-Royce Wraith. Воно, як відомо, збудоване на базі попереднього покоління Ghost і обладнане двигуном на 632 к. с.

Конкретно цей Rolls-Royce Wraith став відомим кілька років тому завдяки фото біля Києво-Печерської Лаври – тоді з машини виходив священик. Цікаво, що прихильник московського патріархату виїхав до Європи, а не за порєбрік, хоча в Монако його бачать уже не вперше.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий