Виконавець ролі Аквамена показав свій 90-річний Bentley за $10 мільйонів (відео)

У Каліфорнії помітили раритетний Bentley 20-х. Керував авто відомий голлівудський актор Джейсон Момоа. Про йе розповідає Фокус.

Вінтажне авто Джейсона Момоа з дуже гучним вихлопом привернуло загальну увагу. Виконавець ролі Аквамена сказав папараці, що це Bentley Blower — одна з найвідоміших і найцінніших моделей своєї епохи.

У наші дні Bentley 4 ½ Litre Blower коштує майже 10 мільйонів доларів. Це дуже рідкісна модель — лише в 1929-1932 роках випустили лише 55 таких авто.

Bentley Blower оснащений 4,5-літровим двигуном із механічним компресором, що розвивав 175 к. с. у дорожній версії та 240 к. с. — у гоночній. У будь-якому випадку максимальна швидкість перевищувала 200 км/год й авто часто називають суперкаром 20-х років.

Утім, не заперечують, що Джейсон Момоа схитрував і в нього не оригінальний Bentley Blower, а якісна копія. Цікаво, що репліки легендарної моделі роблять не лише спеціалізовані компанії — самі Bentley нещодавно випустили лімітовану серію із 12 Blower вартістю $1,8 мільйонів.

Джейсон Момоа — любитель раритетних автомобілів і мотоциклів. Актор зібрав велику колекцію Harley-Davidson, а також володіє рожевим Cadillac 1955 року та спортивним Oldsmobile Cutlass 1970 року, на якому нещодавно потрапив у ДТП.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий