Воєнний стан не завада: унікальний Ford Mustang на українських шляхах (фото)

Після повномасштабного вторгнення росії чимало суперкарів і раритетів зникли з поля зору. Одні вивезли за кордон, інші просто заховали подалі від чужих очей. Але наш народ не перемогти – навіть в умовах воєнного стану деякі наші люди не лише насолоджуються шедеврами автопрома, а ще й ввозять їх із-за кордону!

ФОТО: arlegal

Одним із таких прикладів є цей Ford Mustang GT Fastback, про який ми вже розповідали. Проте того разу його бачили на стоянці й достеменно ніхто не знав, чи їздить він і чи не завезли його як «антикваріат» для споглядання, а не катання. Втім підписник ТопЖир засняв цей раритет у русі, що не може не радувати.

Нагадаємо, помічений у Києві Ford Mustang GT Fastback 1969 модельного року є справжньою мрією шанувальників американської класики. Судячи з номерів, його завезли із Польщі. До речі, дуже багато мажирних тачок України за часів війни вивезли ДО Польщі, а тут – навпаки.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий