Якою могла бути ЗАЗ Таврія 2022 року (фото)

Український дизайнер показав зовнішність сучасної Таврії. Нагадаємо, у 2016-му році ТопЖир першим в Україні показав концепт ЗАЗ Славута, але далі прототипу справа не пішла. Та й в принципі не перший рік (а тим паче сьогодні) Запорізький Автозавод переживає складні часи. Втім, як би все було добре, можливо, саме так виглядала би нова Таврія…

Автором скечтів є вітчизняний дизайнер Роман Прядко. На його думку, ЗАЗ Таврія 2022 була би електричною і мала би такий екстер’єр. І хоча це лише фантазія, погодьтесь, доволі цікавий і вдалий дизайн проект Таврії.

Зазначимо, Роман зобразив його ще до війни, тоді як зараз малює патріотичний одяг та різний мерч та продає їх для допомоги армії на сайті palianytsia (посилання не для реклами — а заради спільної справи).

Також нагадаємо, що ТопЖир розігрує автографи британських ведучих Top Gear для купівлі пікапу (до кінця розіграшу лишився всього 1 тиждень!).

А чи бачив ти горбатий Запорожець з начинкою Lotus?

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий