Bi-Led лінзи для авто: порівняльний тест Koito Original і Aozoom AMS (відео)

Автомобілі, як і більшість того що нас на оточує, це плід еволюції людства та їх винаходів. І автомобільна світлотехніка не є винятком. Це стосується як фар, що встановлюються на серійних авто, так і світла афтермаркету, особливо, коли мова йде про світлодіодні (або ж LED) лампи.

В Україні можна зустріти навіть доволі свіжі моделі автомобілів (особливо, пригнані із США), на яких встановлені стародавні галогенки. Тому замість красивого яскравого світла їх власники бачать у темряві жовто-гарячу пляму незрозумілої форми. Та й ззовні морально застарілі галогенові фари не додають машині кращого вигляду, не кажучи вже про безпеку пересування вночі по нашим неосвітленим шляхах. І ось тут постає питання – як зробити світло фар більш ефективним і водночас ефектним?

Плюси бі лед лінз

  • Висока яскравість
  • Фокусує чіткий світловий пучок
  • Компактні розміри модулю (полегшує інсталяцію)
  • Більший строк служби в порівнянні з ксеноном
  • Візуально роблять авто привабливішим і більш сучасним

Bi-Led лінзи Koito

Так звані Бі Лед лінзи для авто дозволяють покращити яскравість світла втричі (!), при цьому освітлена площа значно більша, а пучок світла – значно чіткішим. Щодо Koito, модулі світлодіодної оптики цього бренду встановлюють на такі авто, як Lexus і Toyota.

На прикладі бі лед Koito Original: якщо у галогену показник люксметру коливаються між нулем та одиницею, то у світлодіодних фар з Bi-Led лінзами результат закріпився на трійці. Такі результати тестів спеціалістів магазину Vapila, де можна підібрати і купити Бі Лед та усі можливі компоненти для покращення автомобільного світла.

Усі виміри зроблені на дистанції приблизно 40 метрів у найяскравішій точці. Але й тут все не так добре як хотілося б. Температура світла – 6000 одиниць, а це означає, що світло досить холодне. Через це у дощ та туман видимість впаде на стільки, що навіть слабка галогенова лампочка буде більш ефективна через теплу температуру. Тобто, ззовні буде красиво, але у похмуру погоду ефективність буде слабкою. Через це завжди (!) дивіться на температуру світла при виборі діодних ламп.

Bi-Led лінзи Aozoom

Китайський бренд Aozoom – доволі молодий, але не за віком перспективний. На нашому огляді взято конкретну модель – bi-led лінзи AMS Z7 (Aozoom A7+). Ціна за комплект – приблизно 225 доларів. Цінник чималий, але тільки реальний тест показав, чи виправдана така вартість.

Яскравість на люксметрі у бі лед лінз Aozoom коливається від 6 до 7 одиниць, що вдвічі яскравіше за лінзи Koito. Освітлена площа ще більша. У світлу зону попадають обидва узбіччя і вся дорога. Верхня грань чітка, із синьою лінією задля того, щоб не сліпити водіїв машин які їдуть на зустріч. Останній пункт дуже знаковий, бо це важливо для взаємоповаги інших учасників дорожнього руху.

Порівняльний тест бі лед лінз

Висновок

Якщо говорити про Bi-Led лінзи для авто в цілому, на сьогодні це одна із найефективніших і водночас доступних технологій. Вони незрівнянно кращі за ксенон, але як показав порівняльний тест, не завжди бренд або ціна гарантують високу ефективність і візуальний ефект. Тож при виборі світлотехніки чи навіть просто ламп, краще дивитися тести, читати відгуки або ж звертатися до спеціалістів, які витратили чимало часу і сил, аби наочним методом відшукати оптимальні варіанти за ціною, якістю і ефективністю.

Хочете заощадити час і гроші та отримати бажаний результат – звертайтесь в магазин Vapila і підпишиться на YouTube канал, там багато чого корисного і цікавого!

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

2 комментария к «Bi-Led лінзи для авто: порівняльний тест Koito Original і Aozoom AMS (відео)»

  1. Полезная информация, благодарю, обратился к вапила, подобрали мне консультанты комплект света на камри40, всё чётко, скидку сделали, отправили в тот же день! Жду посылку, буду устанавливать сам

Добавить комментарий