Молодий український айтішник став власником суперкару McLaren 720S Spider

Мова йде про Олександра Слобоженка, який вважається одним із наймолодших мільйонерів України. У нього в колекції майже два десятки автомобілів, більшість з яких коштують від 100 тисяч доларів (є і за мільйон).

ФОТО: alex_slobozhenko

ТопЖир неодноразово писав про його автопарк, який включає Ferrari SF90 Stradale за мільйон доларів, Mercedes-Maybach S-Class, тюнінгований Lamborghini Urus і ще низку крутих авто. Напередодні Нового року Олександр купив МакЛарен, написавши у себе в Інстаграм наступне:

+1 в колекцію 🇬🇧 McLaren 720S Spider. Ви, мабуть, звикли вже до моїх вражень від різних автомобілів, але цю інтригу я залишаю для YouTube. Там я детально покажу огляд на тачку та свою історію пов’язану з цим брендом. Якщо коротко: вона відіграла дуже важливу роль у моєму житті.

ФОТО: alex_slobozhenko

Для тих, хто не в темі, зазначимо, що ще до війни (у 2020-2021 рр.) Слобоженко прославився не лише завдяки своїм статкам (тоді йому було всього 22 роки), а й тюнінгованим МакЛареном. Мова йде про ексклюзивний McLaren 650S Spider Liberty Walk, котрого він виставив на продаж два роки тому. Проте, як бачимо, британський виробник суперкарів Олександра «не відпускає»…

Зазначимо, McLaren 720S Spider коштує близько 300 тисяч доларів. Суперкар оснащений 4,0-літровим V8 твін-турбо потужністю 720 л. с. Він розганяється до 100 км/год за 2,9 сек і може розвинути 340 км/год.

ФОТО: alex_slobozhenko

На додачу зазначимо, що той самий Олександр Слобоженко цього року купив Ducati Panigale Superleggera – один із найдорожчих мотоциклів у світі, вартість якого становить 130 000 євро!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий