Нова Lada Vesta 2022 виявилася дорожчою за Toyota Camry

У росії стартували продажі оновленої Lada Vesta. Ціни на бюджетну модель справді шокують.

До автосалонів країни-агресора надійшла партія із усього 800 оновлених Lada Vesta NG. Насправді виробництво моделі не відновили – автівки встигли зібрати ще у лютому чи березні, проте притримали, бо нова Веста ще не надійшла у продаж. Завод у Іжевську, де збирають модель, досі стоїть і його працівники навіть скаржаться путіну на начальство.

До речі, саме цим пояснюється той факт, що у Вести є і ABS, і подушки безпеки, і навіть ESP. У продаж поступили більш дорогі комплектації з безключовим доступом, кондиціонером, круіз-контролем, підігрівом сидінь та діодними фарами.

Ціни стартують з 1,63 млн. рублів, тобто $27 000 за офіційним курсом. Проте першим проданим виявився універсал Lada Vesta SW за 1,95 млн. рублів ($32 300).

Так, він має клімат-контроль, камеру, датчики дощу й світла та навіть планшет з аліекспресу сенсорний дисплей у салоні, але у нас Toyota Camry та RAV4 в схожих комплектаціях зараз дешевші. Мало того, універсал продали зі знижкою, без неї ціна сягає 38 400 доларів.

ТопЖир уже якось писав, що завдяки санкціям нові автівки у рф уже стали ледь не найдорожчими у світі, але це перебор навіть для Вести. Нагадаємо, що у 2015 базова її версія коштувала всього $7900. Здається, все повертається до радянських часів, коли Запорожці продавали за ціною Ford Mustang.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий